דרושים: שחקנים דתיים
תאריך:
נושא: מאמרים בנושאים שונים


לסדרה חדשה שתעלה בקרוב ביס, מחפשים שחקנים דתיים צעירים בני 16-18 (או כאלו שנראים צעירים) לתפקידים ראשיים ומשניים.


בעקבות ההצלחה של הסדרה "סרוגים", בחברת הלווין יס מתכוננים לצילומי סידרת דרמה חדשה שתעסוק בחיי היומיום של בחורי ישיבה בני 16-18 במגזר הדתי. התכנית תעסוק בין השאר בקשיי ההתבגרות של הצעירים החיים בעולם הדתי ולומדים בישיבה. בדומה לסדרות דרמה אחרות, מתוכננים כרגע צילומים לחמישה עשר פרקים שיתחילו בקרוב.
בימים אלו החלה ההפקה בליהוק שחקנים צעירים שעדין לא נחשפו לעולם הטלויזיה והקולנוע. לשם כך בחרו מפיקי הסדרה שלא לפנות לסוכנויות ליהוק אלא לפנות ישירות לציבור הדתי בחיפוש אחר שחקנים לסדרה.

צעירים בין הגילאים 16 ועד 18, כאלו שיכולים להראות צעירים לגילם, עם רקע כלשהו במשחק או בטלויזיה, מוזמנים לשלוח פרטים ותמונה והמתאימים יוזמנו לאודישנים.
לסדרה דרושים כמה שחקנים שישחקו תפקידים גדולים יותר וגדולים פחות. האודישנים יערכו בכמה שלבים, לפני האודישן הראשון ישלח לכל נבחן טקסט שיהיה עליו ללמוד בעל פה ולשחק אותו מול מצלמת וידאו. הוידאו יעבור לבמאי שיצפה בו ולפיו יחליט את מי לזמן לאודישן נוסף וכך הלאה. האודישנים יחלו כבר בשבוע הבא, אז כדאי להזדרז ולשלוח.

מההפקה נמסר כי "אנחנו מחפשים את הצעירים שישחקו בסדרה גם אם אינם שחקנים מקצועיים, הבמאי מאד רוצה לשלב צעירים שלא נחשפו עדין לעולם זה, ולעבוד עמם".

אם אתם חושבים שאתם מתאימים שלחו מייל עם פרטים על עצמכם ותמונה לכתובת: הוסר

האודישנים יתקיימו ב07/01/2010.

שיהיה בהצלחה לכל הנרשמים.כתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=552