מקום טוב לבליינד-דייט
תאריך:
נושא: מאמרים בנושאים שונים


תפריט חדש למסעדת עלמה במלון דניאל בהרצליה.


החיים מלאים בבליינד-דייטים. הקלאסיים הם כמובן אלה שבהם את מנסה לאתר בן זוג פוטנציאלי. אבל גם אחרי שאת מוצאת, בשעה טובה, החיים מזמנים עבורך עוד ועוד פגישות חשובות עם אנשים שלא ראית אף פעם: פגישות בעבודה, הפגישה הראשונה עם הגננת בגן של הילד, הפגישה הראשונה עם המאמנת בחדר הכושר, עם הרופא, עם שכנים חדשים, איפה לא. את כל הפגישות האלו מאפיינים המבוכה הזו, הצורך ליצור רושם ראשוני טוב ולא מטעה, וההמתנה מורטת העצבים לקרח הזה, שיישבר כבר.

הפגישה העיוורת המלחיצה והגורלית ביותר שנכחתי בה לא היתה עם בעלי. היא היתה עם ההורים שלו. ידעתי שמצאתי את בחיר לבי, ידעתי שאני מוכנה, והייתי צריכה לעבור רק עוד אודישן אחד גדול ומפחיד. המקום שנבחר בזמנו היה הלובי של מלון דניאל בהרצליה. למרבה המזל, הקרח נמס כבר עם כוס השתיה הראשונה, ומאז- כמו שאומרים- הכל היסטוריה.

להשקה המחודשת של מסעדת הלובי במלון, שנקראת עכשיו "עלמה", הגעתי בהפלגה על גלי הנוסטלגיה. נזכרתי באותו ערב, בהכנות אליו, בהתרגשות, בציפייה, ובהקלה. המקום זכה לחידוש שהולם אותו מאוד. הלובי צופה אל הים הכחול והמרגיע, מרוהט בעדינות ובנעם, בניגוד למלונות אחרים שמאבזרים את טרקליניהם בשטיחים זעקניים וברהיטים שנס ליחם.

גם האוכל שהגישו לנו היה בדיוק כזה- עדין ורגוע. לא צעקני, לא מתחכם יתר על המידה. מתאים בדיוק ללובי של מלון ומתאים בדיוק לבליינד דייט, שהדבר האחרון שמתאים לאכול בו הוא אוכל מתוחכם, נוזלי או מלכלך. אכלנו בהנאה ממגוון סלטי הירקות, מהגבינות הטעימות של משק יעקבס, מהאנטי פסטי הצבעוני, מהפיצה הדקיקה ומהשקשוקה הרותחת. הוצעו לנו גם מגוון קינוחים שמנתיים ועוגות מעוררות תיאבון, אבל ויתרנו בשם הדיאטה.

כל מה שאכלנו היה טעים, נעים לעין, ולא זול. בדיוק מה שהייתם מצפים ממסעדה בלובי, לא?כתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=551