הזמנה לחתונה
תאריך:
נושא: מאמרים בנושאים שונים


אתרי ההכרויות איבדו מכוחם לטובת הפייסבוק. יוזמה חדשה הופכת את משימת ההכרויות לנוחה ופשוטה מתמיד עבור החבר'ה הדתיים.


שיטת ההכרויות המסורתית במגזר הדתי פנתה את מקומה לאתרי ההכרויות כבר מזמן. בשנה האחרונה, אתרי ההכרויות נמצאים במצב מעט ישנוני עם פריצתו הגדולה של פייסבוק, שמשמש לצרכי הכרויות לעת מצוא (או לבירורים על דייט פוטנציאלי, אולי כפי שניסו לעשות בעבר באתר דייטה).

כפי שכבר כתבנו כאן בעבר, פייסבוק טוב להכרויות דווקא בגלל שאינו אתר הכרויות ומאפשר חשיפת פרופיל מלא (כולל תמונה!!!) בלי להתפדח יתר על המידה. נראה שחשיפת הפרטים האישיים בפייסבוק, גרמה לבשלות התפיסה כי הכרויות באינטרנט לא רק שאינן פסולות אלא הן האידיאל האמיתי. הגולשים היום כבר לא חוששים להעלות את תמונתם לאינטרנט (להיפך, הם מעלים את כל התמונות), ומסכימים לחשוף את פרטיהם האישיים - ניקניים או שם בדוי הפכו לנחלת העבר. 

הפייסבוק לא מאפשר רק הצצה לתמונות, אלא גם מאפשר לכל אחד למצוא את קבוצת הייחוס שלו, החל מרשת אוניברסיטאית ועד קבוצה למען הסרת האות י' בדיבור בגוף יחיד עתיד (כן, אומרים אני אלך ולא אני ילך, ומספיק עם זה כבר!1!!). קבוצות של דתיים (דתיים שלובים, פייסבוכיפה ועוד...), מאפשרות למצוא עוד דתיים ברשת החברתית, ואלי גם לעשות להם Poke אם מתחשק. מחוץ לגבולות הפוליטקלי קורקט, קמו קבוצות כמו מחפש דתיות צעירות ויפות, אך כרגע נראה כי יש רק 47 גולשים שמחפשים כאלו.
יוזמה חדשה קמה השבוע במטרה לטרוף את הקלפים ולהגיד בקול רם Cut the bullshit!. אודליה דרי הקימה את הקבוצה "הזמנה לחתונה" שמטרתה להושיב את הכלות והחתנים הפוטנציאלים זה לצד זה ובעיקר לשבור הרבה כוסות בעתיד.
בתוך פחות משבוע, נרשמו לקבוצה כ-150 גולשים שהחליטו שפייסבוק זה המקום שממנו תבוא הישועה. לדברי מקימת הקבוצה: "ההכרות בקבוצה זו, בניגוד להכרויות באתרים השונים, הינה דרך אטרקטיבית המאפשרת אמצעי קישור נוסף להכרת בן/בת הזוג באמצעות המקושרים השונים בה. מה שמקל על בני הזוג בבירור הפרטים הנחוצים להם.
הקבוצה פועלת על בסיס "חבר מביא חבר" ולכן, על כל אחד ואחת מכם להפיץ את האתר לכל החברים ולדאוג שהם ימשיכו להפיץ".

מכאן לא נותר לנו אלא לאחל לגולשי דוסילנד (כן, גם לנו יש קבוצה) ולגולשי הקבוצה בהצלחה, ולהמליץ למי שעדיין לא נרשם שימהר.כתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=460