הבעיה של הבנות היא הבנים
תאריך:
נושא: מאמרים בנושאים שונים


לאחר שהתחתנה, יהודית גורפיין-לייש יודעת את כל הבעיות של הרווקים והרווקות. שהרי אין חכם כבעל נסיון.


מי אשם ברווקות המאוחרת, המגיעה עד גילאי השלושים-ארבעים ומעלה? יהודית גורפיין-לייש, נשואה טריה, טוענת שהבנים אשמים ושלרבים מהם יש בעיה חינוכית וערכית המתחילה מגיל צעיר, בבית ובישיבה. היא גם מסבירה את משנתה ונותנת עצות. היכונו לכוננות ספיגה

מגיע לי מזל טוב. כן, לאחר שנים ארוכות של רווקות החלטתי להתחתן. כולם נשמו לרווחה. מודעות הברכה מעמיתיי לעיתון הביאו לגל של אי-מיילים ומכתבים (עם בול ומעטפה) מקוראים ומכרים שנזכרו בי, שמחו בשמחתי וטרחו להזכיר לי מתי הצטלבה דרכנו וכמה הם שמחים בשבילי. מעניין, כשחייתי בדד לא ידעתי עד כמה אנשים מתעניינים בנעשה איתי.
בחתונתי היה עיכוב עד שקמתי לצעוד לחופה (לאמא שלי, שחיכתה שנים כה רבות, כבר יצאה הנשמה). רבות נענו לפנייתי ששוגרה במייל, ושלחו שמות של רווקות, אותן הבטחתי לברך לפני צאתי לחופה. ישבתי ובירכתי כ-60 (!) בחורות, רובן כבר לא עלמות צעירות – מאמצע שנות ה-30 ועד תחילת ה-40 שלהן - לזיווג הגון. הפתקים המשיכו להגיע תוך כדי, ואמי פשוט קטעה אותן וציוותה – לחופה!
צעדתי מוקפת בחברותיי הרווקות ובחברות נשואות, שחלק נכבד מהן התחתן לפני שנים ספורות, וטעם הרווקות הלא נגמרת עדיין בפיהן. שלא יהיה לכם ספק: חברותיי הרווקות נראות נהדר, לבושות בטוב טעם, וכולן נחמדות ומוצלחות.
למה יש כל-כך הרבה רווקות? למה הן מתקשות למצוא בן זוג? מה מונע מהן להתחתן עם אחד מכל המאות שכבר הכירו? על שאלת מיליון הדולר הזו כתבו הרבה ספרים, אחד מהם כתבתי גם אני – "בקרוב אצלך - מדריך ליוצאים", וכך הפכתי למומחית בתיאוריה. ועתה, עקב מצבי המשפטי שהשתנה, אחזור לבחון את הנושא שוב.

מתוך מוסף "הצופה" - הכנסו לקריאת המאמר המלאכתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=459