אתר דייטה - הכרויות בשיטה אחרת
תאריך:
נושא: מאמרים בנושאים שונים


שיטת ההכרויות המסורתית במגזר הדתי, שבה חבר, דודה או שכנה הופכים לשדכנים לעת מצוא, פינתה מעט את מקומה לאתרי הכרויות. אתר דייטה, מאחד את שתי שיטות ההיכרות, תוך ניצול היתרונות שבכל שיטה.באתר החדש, יכולים הרווקים לפתוח כרטיס משתמש בדומה לרוב אתרי ההיכרויות. בסיום התהליך, הם מקבלים קוד אישי שאותו הם יכולים להעביר לשדכנית השכונתית. זו מצידה, מעבירה את השם והקוד לשידוך הפונטציאלי מהצד השני. כעת, יכולים שני הצדדים להיכנס לאתר, לעיין בפרטים המדוייקים, הכוללים גם תמונה, ולהחליט האם כדאי לצאת לפגישה.
מקימי האתר, ירון זאבי ואריאל גרוס, ערכו מחקר מקדים ובו גילו כי 92% מהבליינדייטים נכשלים לאחר פגישה או שתיים. בנוסף לכך, ב-75% מהמקרים, המידע המקדים שנמסר לבני הזוג לא היה מדוייק ואף לעיתים מטעה. בעזרת האתר, כך מקווים, יוכלו הרווקים והשדכנים לשפר את הסטטיסטיקה המייאשת.
הרישום לאתר חינם ומתבצע בצורה דיסקרטית. חשוב לציין, שעל מנת שהצד השני יוכל לצפות בכרטיס, עליו להרשם לאתר ולפתוח לעצמו כרטיס. ברגע שאחד הצדדים צופה בפרטי הצד השני, מתקבלת הודעה על ידי הצד השני שפרטיו נצפו, וכעת הוא רשאי לצפות בפרטי הצד שצפה בו. את הקוד האישי ואת שאר הפרטים במערכת יכולים המשתמשים לשנות בקלות גם לאחר הרישום הראשוני.

ערב ההשקה בקפה ג'ו הרצליה

היתרון העיקרי באתר הוא החסכון בתיווך המידע. הכרטיס באתר מכיל את רשימת המכולת המסורתית של התכונות המגיעה יחד עם ההצעה לדייט. הנרשמים באתר, חייבים למלא את כל השדות בכרטיס, כך שהמידע הנמצא באתר מקיף ואמין וחוסך זמן בבירורים נוספים. לאחר אישור הכרטיס על ידי מנהלי האתר, ניתן להוסיף גם רשימת אנשים שאותם אנו מגדירים כחברים או מכרים. במידה ולשני הצדדים חברים או מכרים משותפים, ניתן להשלים את הפרטים על ידי בירור עם אותם חברים הודות ל"חוק הדתיים השלובים".
בזכות האתר, מעתה יוכלו השדכנים והשדכניות להסתפק בהעברת שם, קוד אישי ואת כתובת האינטרנט של האתר החדש, ואת השאר להשאיר לרווקים והרווקות. בקרוב אצלכם.

אתר דייטה

ערב ההשקה בקפה ג'ו הרצליהכתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=355