Venus as a boy (חזון הבתולים האבודים)/ פיט
תאריך:
נושא: הטור של פיט


"בתול - גבר שלא ידע אישה" (אבן שושן)


הייתי רוצה לפתוח בארבע הנחות יסוד שאני חושב שכולכם תסכימו עליהן:
1 - לפי ההלכה אסור לגעת בבנות, למעשה אסור אפילו להתקרב אליהן. "רחוק מנשים מאוד מאוד"
2 - מה לעשות, זה כיף לגעת בנשים, וגם קצת קשה לנהל קשר בלי לגעת (אם כי אפשרי לחלוטין).
3 - כדי לגעת באישה בהיתר - צריך להתחתן איתה.
4 - מוכנות לנישואין לא בהכרח מתפתחת ביחס ישר לרצון לגעת בבן/בת הזוג.

אם מסתמכים על ארבעת הנחות היסוד האלה יוצא שהרבה בני זוג דתיים נתקלים ברצון עז לגעת זה בזו עוד לפני מוכנות המנטלית והרגשית לחתונה, במילים אחרות - יצר הרע.
לאחר מסקנה זו, שאני חושב שכולכם תסכימו איתה, הייתי רוצה לפתוח בסיפור אישי מרגש וקורע לב (ולא רק לב).
כשעוד הייתי דתי ובעל מעצורים, היתה לי חברה ששמרתי ממנה נגיעה. לכל הדעות הייתי הרבה יותר "דתי" ממנה וכך חיינו לנו אני וא' (השם המלא שמור במערכת) מיום ליום, כשהאהבה מלבלבת ופורחת.
אני זוכר את הערב שנגעתי בה פעם ראשונה, אני חושב שזו היתה אחת החויות היותר טובות אם כי מהולות בחרטה שלי. לשאלתכם שבוודאי נשאלת: מהות הנגיעה היתה בסך הכל אחיזת ידיים. אבל, גם זה אסור ולכן נדברנו לפעם אחרת איך נפחית את הסכנה שבנגיעה בלי צמצום המפגשים שלנו. לאחר כמה מפגשים ראינו שזה לא עובד ונפרדנו, לאו דווקא על עניין זה. אך לא יצר רע כזה שלי ינוח על משכבו ויצא שלאחר כמה שבועות כבר הייתי עם בחורה נאה שביומיום שרתה את מדינתה בתור קומונרית בבני עקיבא. איתה כבר לא הסתפקתי ב"לתת ידים" ולכן שכבתי איתה. הווי אומר - קיימתי יחסי מין מלאים. אם אני מצטער על זה? כן ולא. אני מצטער שעשיתי את זה באותו הזמן. הייתי צריך להילחם ביצר עוד. (אולי אם לא הייתי שומר נגיעה בקנאות כל כך לא הייתי מגיע לזה אבל זה כבר נושא אחר) בכל אופן, מצבי היום הוא שאין לי שום עכבות בנושא איסור נגיעה. אני לא שומר אותו בצורה מוחלטת. מאז כבר הייתי עם עוד כמה בנות, ולצערי אשתי לא תהיה הראשונה שאחלוק איתה את מיטתי. אבל אם הייתי יכול לחזור אחורה ולשנות, הייתי משנה? אולי. אני לא יודע, אולי זה היה מגיע מאוחר יותר בצורה יותר חזקה, אין לי מושג.
אבל דבר אחד אני יודע. שהקרב הראשון שלי היה - לא לתת יד לחברתי הראשונה א'. הרבה יותר קל לעצור את עצמך שם מאשר לעצור את עצמך כששניכם מעורטלים ומונעים על ידי התשוקה. לכם הזוגות שלא שומרים נגיעה - קחו בחשבון שיתכן שגם אתם תגיעו למצב הזה. קחו בחשבון שאם דוחים את הקוד האדום למטה, הוא תמיד ימשיך לרדת. יש קו אדום אחד והוא ההלכה. אני לא אומר שצריך להתחתן אחרי חודשיים אבל אסור גם לוותר.
אם זה חשוב לכם, אם יש לכם רקע תורני - אל תכנעו.
אל תכנעו ליצר הרע, ואל תכנעו לחברה התורנית/ישיבתית הלוחצת עליכם להינשא בטרם עת. כנסו לכל אתר שידוכים שתרצו (דתי כמובן) ותגלו נתון מדאיג בנוגע לכמות הגירושין אצלנו בציבור. מי יודע כמה עוד מסתתרים להם שם, פוחדים להתגרש בגלל הבושה, ונאלצים לחיות עם אדם שאין הם אוהבית באמת...
כמובן, שאם איסור נגיעה אינו נר לרגלכם, אני האחרון שיכול להוות דוגמה חיובית בנושא.
אבל אולי בשביל זה באתי, להוות קצת דוגמה שלילית. ממני תראו ולא תעשו.
ולכם השומרים נגיעה - אלה העומדים בפני היצר ובפני לוחצים מבית ומחוץ, לא נותר לי אלא להסיר בפניכם את הכובע. זו גבורה אמיתית.

כתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=293