מדריך הדייטים השלם לבנות
תאריך:
נושא: מאמרים בנושאים שונים


אז הציעו לך להכיר מישהו ונתת את רשותך להעביר לו את המספר. תפקידך לא נגמר בנקודה זו. עכשיו מגיעה העבודה האמיתית. זכרי שלא רק הבחור הוא זה שצריך להיות אקטיבי. אם תבואי לקראתו, הוא יעריך זאת. להלן הוראות הפעלה לפי השלבים השונים.


השימוש במאמר הוא על אחריותו הבלעדית של הקורא, מחברת המאמר אינה לוקחת על אחריותה שום נזק העלול להיגרם כתוצאה מן המאמר.

לפני הדייט
לאחר שהסכמת שיעבירו את מספר הטלפון שלך לבחור, כל שנותר לך לעשות זה לחכות לשיחת הטלפון שתגיע ממנו. הרי זה ברור שמי שצריך להתקשר זה הוא. אבל אל תחכי בקוצר רוח. יש בחורים שמשום מה נורא עסוקים ואין להם אופציה לפנות לעצמם כמה דקות עבור שיחת טלפון, ומרשים לעצמם לצלצל רק כעבור מספר ימים לאחר קבלת המספר שלך. אם הוא התקשר ולא יכולת לענות, את לא צריכה להחזיר צלצול. אם גם בניסיון השני הוא לא הצליח לתפוס אותך, זה כבר יהיה חסר נימוס לא לחזור אליו. אמנם הוא זה שצריך להשיג אותך, אך אם את ככה מקשה עליו, אל תגרמי לו לאבד את הסבלנות. הוא לא צריך לרדוף כל כך הרבה אחרי מישהי שהוא לא מכיר. למרות שאין לך את המספר שלו, את יכולה לנחש שזה הוא שמתקשר, אם את יודעת שהוא קבל את המספר שלך יום יומיים קודם.
בזמן השיחה, מותר לך לשאול אותו שאלות כלליות על עצמו, אך היזהרי שלא להיות יותר מדי חטטנית. היי עניינית ועני תשובות לעניין על השאלות שלו בלי יותר מדי בלבולי שכל. אל תאריכו בשיחה. מספר דקות בודדות זה מספיק בהחלט כדי לדעת בגדול עם מה את מתמודדת. את היתר השאירי לפגישה. קבעו את יום הפגישה שנוח לכם ועדיף כמה שיותר קרוב. אם אתם עסוקים בימים אלו ויש מצב שאולי תבריזו באותו יום, הזהירו על כך מראש. עדיף ככה מאשר לקבוע מראש לתאריך רחוק יותר, כי זה רק מוריד (עוד יותר) מההתלהבות.

ביום של הדייט
אפשר באותו היום לקבוע את השעה המדויקת, איפה נפגשים וכו'. מן הסתם תעדיפי שהוא יבוא לאסוף אותך מביתך עם האוטו שלו, אך זה לא הכרחי ולא תמיד אפשרי. בכל מקרה, שאלי אם הוא מעדיף שתפגשו איפשהו ותני לו להציע בעקבות כך לאסוף אותך. אם הוא לא יכול לאסוף אותך, אל תתני לזה להפריע לכם להיפגש. אם הוא מבקש הנחיה איך להגיע אלייך, תני הנחיה מספיק ברורה. הוא לא צריך להסתבך בדרכים בגללך.
ולנקודה חשובה מאד מבחינתנו הבנות: מה ללבוש. אל תבואי מגונדרת מדי. זכרי שלמרות שזה אולי אירוע מיוחד מבחינתך (ואם את חושבת ככה, זו כנראה אחת מהפגישות הראשונות שלך עם בחורים), אתם בסך הכל הולכים לשבת בבית קפה או סתם לטייל. בחרי בגד מחמיא ולא זרוק וזכרי שמאופן הלבוש אפשר הרבה פעמים להסיק עלייך מסקנות (גם אם הן לא מדויקות). בעקרון בגד שאת לובשת כשאת יוצאת לבילוי, כנראה יתאים גם לפגישה.

כיצד להחליט לאן ללכת?
שלב זה בדרך כלל נוהגים להשאיר לתחילת הפגישה, לרגע שאחרי ה"נעים מאד". אם הוא לוקח על עצמו את ההחלטה, אל תתווכחי אתו, אפילו אם הוא מציע ללכת לפארק...
יש הרבה בחורים שמעדיפים להשאיר את ההחלטה לבחורה, בייחוד אם הוא אוסף אותה מביתה, שלא נמצא באזור מגוריו. לכן, עדיף שתחשבי על האפשרויות מראש ורצוי כאלה שתדעי לכוון אותו לשם, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם מבלים יותר מדי זמן בשיטוטים. כשהוא שואל אותך לאן את מעדיפה ללכת, קודם שאלי אותו אם יש לו העדפה מסוימת. אחר כך הרשי לעצמך להגיד לו לאן את מעונינת ללכת. מן הסתם תעדיפו מקום בלי יותר מדי פרצופים מוכרים, למרות שלפעמים זה די בעייתי למצוא כזה מקום. אל תבחרי מקום יקר מהסטנדרט. במקרה שהוא משלם, גם ככה את הוצאה כספית. את לא צריכה לגרום לארנק שלו נזק גדול מהנדרש. בנוסף, עדיף מקום לא נורא רחוק.

במהלך הדייט
כן, כן. אני יודעת שאת צריכה להתכונן כמו שצריך, אך השתדלי שלא לאחר ולגרום לו לחכות. בכל זאת, הוא טרח להגיע עד אלייך (במקרה שהוא בא לאסוף אותך) וגם אם לא, זה בכל מקרה לא כל כך מנומס לתת לבן אדם זר לחכות לך. כשאתם נפגשים, חייכי, גם אם המראה שלו לא מעורר בך אושר ואת מאוכזבת. במהלך הפגישה, אם החלטתם לשבת בבית קפה, הזמיני משהו לשתות בלבד, גם אם הוא ישאל אותך אם את רוצה להזמין משהו לאכול. הקשיבי למה שהוא מספר לך, שמבטך לא ינדוד למחוזות אחרים כשהוא מדבר אלייך ובטח שרצוי לא לפהק גם אם את מאד עייפה. אל תשחקי יותר מדי עם השיער. עני לשאלותיו לא רק ב"כן" ו"לא". אם יש לך מה לומר, נצלי זאת, כי לא כל הזמן יש על מה לדבר. אבל אל תדברי שטויות. תזמי שאלות משלך. אם יש לך קריטריונים קריטיים, מותר לך לברר עליהם אבל זכרי שהוא לא בחקירה. נסי להיות קלילה. חשוב מאד שגם אם הוא לא מוצא חן בעינייך, תהיי נחמדה ותשתפי פעולה. אל תהיי מניאקית בשביל לצנן את התלהבותו ולגרום לחוסר העניין שלך להיות הדדי. אם הוא מפגין התלהבות יתר ומדבר על המשך ביניכם למרות שאת לא מעונינת או לא בטוחה אם יהיה המשך מבחינתך, אל תגיבי לגבי זה, כי מצד אחד, זה לא יפה כבר באמצע הדייט לרמוז לו שאת לא שותפה להתלהבותו ומצד השני, את לא רוצה לעודד אותו שאכן יהיה המשך. את סיום הפגישה עדיף שתניחי לו ליזום. אמנם לרוב הדעות זה מתפקידו של הבחור לשלם על שניכם בפגישה הראשונה, אך בכל זאת הציעי לשלם את חלקך ואם הוא מתנדב לשלם על שניכם, הציעי לשלם לפחות את הטיפ. כשאתם מגיעים לשלב הפרידה, אם הוא אומר שהיה לו נחמד, החזירי לו בקצרה שגם לך (גם אם זה לא נכון).

לאחר הדייט
את שיחת הטלפון שאחרי, גם אותה הוא זה שצריך ליזום. אל תחכי לה בקוצר רוח למחרת, כי כמו שכבר הזכרתי, יש כאלה שמשום מה לא מוצאים את הזמן לנהל את שיחת הטלפון במשך אותו היום. אם הוא ניסה לתפוס אותך פעם אחת ולא הצליח, אין סיבה שלא תחזירי לו צלצול. אם הוא שואל אותך מה את חושבת, רוב הסיכויים הם שהוא מוכן לתת לזה צ'אנס נוסף, אלא אם כן הוא חסר טאקט. אם את לא מעונינת, נצלי הזדמנות זו כדי לומר לו את זה. יש כמה ניסוחים מתאימים, כמו "נראה לי שזה לא מתאים"/"נראה לי שזה לא ילך". תמיד אפשר להקדים עם "היה נחמד אבל...". אל תפרטי מה מבחינתך לא מתאים גם אם הוא שואל. כולה היה לכם דייט אחד. את לא חייבת לו הסברים. אם את רוצה להמשיך להיפגש, אל תביעי התלהבות יתרה. פשוט אמרי שהיה נחמד. אם הוא אומר לך שהוא לא מעוניין, הגיבי בקור רוח. אחלי לו הצלחה בהמשך וסיימו את השיחה בנימוס.
אם לא קבלת ממנו צלצול, אל תזמי צלצול. כנראה שהוא מסוג הבחורים שמעדיפים לא לחזור אל הבחורה אם הם לא מתכוונים להמשיך להיפגש וסומכים על האינטואיציה הטובה שלה שתקלוט את חוסר העניין שלו. אם הוא שולח SMS לגבי חוסר רצונו להמשיך להתראות, אל תטרחי להשיב לו. הוא הרי לא טרח לצלצל לשם כך.

בין אם היה מוצלח ובין אם לאו, קחי את זה בקלות. זה היה רק דייט ראשון. יהיו עוד - עם אותו אחד או עם מישהו אחר.
בהצלחה!

מדריך הדייטים השלם לגברים

(כל הזכויות שמורות, דוסילנד)

כתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=269