הכיפה שלי / פנוי להובלה
תאריך:
נושא: פנוי להובלה


הכיפה שלי גדולה ולבנה
הכיפה שלי צחורה וקדושה


לכל דבר בעולם יש סימנים.
ביהדות – יש סימנים לראש חודש, יש סימנים אפילו בשולחן ליל הסדר.
בין בני אדם יש סימנים – יש תנועות ידיים אוניברסליות דרכם בני אדם יכולים להעביר מסרים ללא צורך בדיבור ישיר דוגמת תנועת "האצבע המשולשת" המפורסמת ועוד...
כמו כן, ישנם סימנים לזיהוי אנשים, לדוגמא: על מנת לזהות אדם דתי מחילוני, יש לנו שני סימנים: ציצית וכיפה.
בקשר לציצית יש המקלים אשר החליטו כי לא מכבודם לשים סדין לבן עם חוטים מתנפנפים... דרך אגב, הסיבה שאני לא הולך עם ציצית, היא בגלל שהציצית שלי בכביסה.
הסימן השני הוא הכיפה. במשך מאות שנים יהודים דתיים שמים כיסוי ראש וכך כולם יכולים לזהות אותם (לטוב או לרע)...
בכל אופן, לאורך השנים הציצית לא עודכנה, מרקם הבד העדין והאווירי לא השתנה, ואפילו הצבע הלבן הצחור והיוקרתי לא חודש. תמוה מאוד העניין, אך כל הבאסה.
לעומת זאת, דווקא בכיפות ישנה מגמה חיובית לשינוי מרענן. כל מטרתי במאמר זה הינה לחזק את מגמה זו ולגרום לדתיים הזרמניים להבין כי הכיפה אינה עוד פיסת בד שדופקת עיצוב שיער, אלה פריט לבוש אופנתי בעל יכולות מדהימות!

לכל בעלי הכיפות הגדולות – חאלס! תם עידן הכיפות הגדולות. לא שיש לי בעיה עם יהודה סעדו, הכיפות הללו דווקא יכולות להיות ממש שימושיות. אני אישית בתקופות קשות השתמשתי בהן כדי לשתות מרק חם, או לחילופין כצלחת מעופפת. תלוי באילו נסיבות ובאילו מסיבות. כמו כן, יש לכם שיער יפה – חבל להסתיר אותו!

לכל אנשי הכיפות הכהות – מה הקטע שלכם? למה ללכת עם כיפה אם אף אחד לא רואה אותה? הכיפות השחורות, החומות ובכלל הכהות, מבאסות לי את הצורה, וחבל באתי רגוע...

צדיקים,
ה' עמכם כפרה עליכם!
אני השכלתי להבין את יכולות הכיפה. אישית, אני הולך עם כיפה צבעונית וכשאני אומר "צבעונית" אני מתכוון ל"צבע רועש", כיפות שמחות! הכיפות שלי כולן בצבעי הקשת – ורודות, כתומות, צהובות, אדומות וכו'.

לדעתי הכיפה לא אמורה להזכיר לעצמנו שאנו דתיים ושומרי מצוות, למטרה זו קיימת הציצית (ולכן היא מכוסה מתחת לבגדים). מטרת הכיפה היא להראות לאנשים הסובבים אותנו שאנו דתיים! אנו גאים בהיותנו דתיים שומרי תורה ומסורת. לכן, הכיפה גלויה וממוקמת במקום אסטרטגי.
משום כך, עלינו ללכת עם כיפות בולטות, כיפות ההופכות את החיים שלנו ושל אלו הסובבים אותנו לחיים צבעוניים וורודים יותר.

חבר'ה,
זה הזמן לפנות לבנות המין היפה והחזק בבקשה או דרישה (כל מקרה לגופו) שיסרגו לכם כיפות שמחות!

בנות,
בהזדמנות זו אני מחפש בחורה כשרונית, טובת מראה, שתסרוג עבורי כיפה שמחה וצבעונית עם כיתוב בולט "פנוי להובלה". ניתן לתאם את העברת הכיפה דרך מנהל האתר. אנו נקיים את טקס העברה בבית קפה נטרלי. הקפה עליי, הכיפה עליך.הערות הצעות מגונות ופינוקים אפשר לשלוח ל:
panuy_le_ovalut@walla.com

כתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=268