המדריך למצ'וטטת הטרייה - מאת ערפדייטית
תאריך:
נושא: מאמרים בנושאים שונים


את מוצאת את עצמך בים סוער מאוד. חדר "רווק במתאימה" בצ'ט של תפוז או כל חדר תואם אחר. את נכנסת בניק "שרה-לאה" ומקבל עשרות פניות. איך מסננים? איך יודעים מי באמת הוא מי?
אז הנה כמה כללים שיעזרו לך:

קודם כל, שני ניק. שמות כמו "שושנה" ו"ברכה" יביאו לך בחורים בני 40 פלוס שעוד זוכרים את השמות האלה לטובה, ואילו שמות כמו "גלית" ו"יפית" יביאו לך את הגיל הראוי (אזהרה: שמות בסגנון "משי" ו"אגם" יביאו לך חרמנים קטנים בני 16. כל דור והשמות שעושים לו את זה).
הבחירה בידייך אם להוסיף גיל לניק או להשאיר אותו שומם. ממילא רוב הסיכויים שיצחק28 הוא שמואל46, ככה שגם אם את בניק של בת 22 זה לא ממש יפריע לו להתחיל איתך.

- חפשי את הבחורים עם שגיאות הכתיב. כמה שפחות שגיאות כתיב- יש סיכוי גדול יותר שנפלת על חננת מחשבים מכוער. ככל שהפיסוק נכון והניסוח רהוט יותר, כך הבחור נמוך יותר, שמן יותר, מכוער יותר ונואש יותר. ברם, הזהרי מהבחורים שמוסיפים י' לכל מילה. הם עלולים להיות דיסלקטים ואינטליגנטים, ככה שהשגיאות אינן באשמתם ורב הסיכוי שהם נראים רע.

- לא בהכרח כל בחור שכותב לך "נשמה" ו"כפרה" הוא ערס שרירי, היושב עם גופיה, גורמט וסיגריה על המרפסת. יתכן שמדובר בבחור עדין נפש המתחזה לערס על מנת להיחשב לגבר. זהי אותו באמצעות הפיסוק: ברי לך שהוא יטעה בשלב כלשהו ויסמן נקודה בסוף משפט. באותו רגע עלייך לספר לו בפרטי שהמשחק נגמר ושעלית עליו.

- בחורים שכותבים לך משפט ומתקנים אותו באמצעות כוכבית ("מה המצבף כפרה") ("*המצב") הם סכנה לעולם. בחורים אלה לעולם לא יאמינו בכוחך וביכולתך להבין אותם והם יחזרו שוב ושוב על דברים שנהירים לך ("לקחת את הילד מהמטפלת?" -"כן". -"מהמטפלת שושנה?" -"כן". "-את הילד שלנו?" -"כן". -"את חיימק'ה?" -"כן". "אז לקחת אותו, מה?"). בחורים שמתקנים משפטים באמצעות כוכבית הם פסולי חיתון, או שתצטערי על כך כל ימייך, את, חיימקה ושושנה המטפלת.

- בחורים שלא כותבים את הניק שלך בפרטי ("מה קורה" "אז מה את עושה היום בערב חמודה" "מה נשמע מתוקה"). מן הסתם הם כותבים את אותו המשפט לעוד חמש בנות ומנהלים איתן שיחה צפופה. בסופו של דבר הם יקבעו עם שלוש בנות בקינג ג'ורג' פינת הנביאים, יבואו לצפות בסחורה ולקחת את הבחורה שהכי נראית להם. השיטה: לכתוב בכללי "אני מרגישה טוב, תודה לאל, עמיקו26" ולגלות שעוד שבע בנות זועמות יצוצו לכללי בקריאות "גם אותך הוא שאל מה שלומך?"

- בחורים שמתחילים איתך עם הסרייה הקבועה. הסרייה הקבועה שייכת לאותם בחורים שנמצאים בצ'ט ימים ולילות, אולם לעולם אינו זזים ממנו על מנת להגיע לדייט אותו הם קבעו. הם כל כך מכורים לצ'ט, שהם חייבים להיות שם בכל רגע נתון ולהתחיל עם כל בחורה שנכנסת. הם מפחדים שאם הם ילכו לדייט, הם לא יוכלו לתחקר בנות חדשות באמצעות הסרייה. והנה הם משפטי המחץ, בסדר הבא: 1) "היי" 2) "מה המצב" 3) "בת כמה" 4) "מאיפה" 5)"מה עושה בחיים". יש כאלה שיגדילו לעשות ויכתבו "היי בת כמה ומאיפה" על מנת לחסוך זמן, אולם אל תטעי: אלה המסוכנים שבהם. מלבד העובדה שהם שלחו את המשפט הנ"ל לכל בנות הצ'ט בו זמנית, לרוב הם אפילו לא יטרחו להגיב כאשר תכתבי להם את גילך, והם ימשיכו להציף עוד ועוד בנות שנכנסות לצ'ט באותה סרייה מנצחת, כאחוזי אמוק. ראי הוזהרת.

- החכמים והנחמדים. כאשר בסופו של דבר את מוצאת בחור שלא מפסק יותר מדי, שרהוט בדיוק במידה, ששואל את השאלות הנכונות ושנראה טוב, שניה לפני שאת סוגרת דייט תעברי לבחור אחר. ללא ספק, התחיל איתך בחור נשוי.
אין שום מצב בעולם שתדברי עם בחור נחמד (מלבד בספרי המד"ב) שלא יהיה נשוי. אלה נתפסים בעודם באיבם ושום כוח בעולם לא ישכנע אותם לחכות לגיל 26 או לא להתחתן עם הבחורה הראשונה שהם פוגשים. את הטעות שלהם הם מגלים כשנה אחרי החתונה, אולם אז נותר להם רק לצ'וטט במסווה של בחורים רווקים. מעתה, תהיי חכמה מהם ותדעי: כל בחור ששמת עליו את עינך, נשוי. אין מתנות בחינם.

- הממהרים. אלה יכנסו לפרטי שלך ויגידו "חמודה יש מצב לסרט היום תעני לי מהר כן או לא כי אני עסוק ואני ממהר זה הפלאפון שלי". באופן כללי, מה רע? יש סרט, אין פיסוק, מה יכול להיות מבטיח יותר? אולם, כאן טמונה הבעיה. לרוב אותם בחורים מחליפים את הניק שלהם כל חמש דקות ונכנסים לבחורה אחרת לפרטי. כך הם מבטיחים לעצמם שלפחות אחת הבנות תתרשם מהבהילות שבעניין ותתקשר אליהם. לרוב אותם בחורים עסוקים או ממהרים כמו שיונתן קונייאק סטרייט. אל תיכנעי ללחץ. סחטי מהם פרטים ואל תתקשרי לפני שתהיי בטוחה שאכן הם יוצאים מהבית דקה אחרי ההתנתקות.

- המרמים. כאן נכנסת לתחום פרוץ. טרם התקבלה ידיעה על בחור בצ'ט שכל פרטיו היו נכונים. אפילו בחורים דוברי אמת יכשלו באחד הפרטים הקטנטנים ("אני נשבע לך שאני מזל סרטן. נולדתי בטבת"), שלא לדבר על אלה שהעובדה היחידה הנכונה לגביהם היא שהם מקלידים כרגע באותו הצ'ט. בחורים כאלה קל לגלות. רובם טועים בשלב כלשהו ("אמרתי שאני בן 27? וואלה?"), וזה השלב בו את לוחשת להם בסוד, לא לפני שאת משביעה אותם לא לספר, שבעצם את יעל בר זוהר שנמאס לה מגיא זוארץ והיא רצתה קצת אלמוניות. וכן, למה שלא ניפגש לקפה?


כתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=12