הצביעו למוריה בר-גיל בתוכנית השגריר
תאריך:
נושא: מאמרים בנושאים שונים


למוריה בר-גיל קיימת הזדמנות נוספת להיות שגרירה.
הכנסו למאמר ועיינו בפניתה של מוריה בר-גיל להצביע עבורה בתוכנית "השגריר".

הצביעו כאן למוריה בר-גיל


לגולשים שלום.


הצפייה בחבורת "השגרירים" החובבנים צריכה לעורר בכולנו דאגה רבה. ניכרת ברובם הבורות, נדמה שכולם עוסקים בתככנות, אף אחד לא מסוגל לפרגן. אולי כדאי שנשוב ונשאל את עצמנו, מיהו מייצג טוב לישראל?!

ראו ידידי, מדינת ישראל, כמדינה יהודית ודמוקרטית, בנויה ומבוססת על ערכים המייחדים אותה ככזו. לכן, ברור כי האדם המתיימר לייצג אותה חייב, אבל חייב לנשום את ערכיה היהודיים של המדינה. להיות בקיא בעברה הקרוב והרחוק, לייצג את ישראל היפה, הצוחקת, הכואבת, החדשה והישנה.
יחד עם שורשיו היהודיים, עליו לגלות רגישות וקשב לתרבויות אחרות- לגינונים, לסמלים ולאמונות השונות, להיות נכון לספוג אותם בעניין, בהערכה ובסובלנות. מעל הכל, עליו להיות נאמן למטרותיה של ישראל גם אם צעדיה אינם עומדים בכפיפה אחת עם עמדותיו הפרטיות- זוהי אומנות הדיפלומטיה.

אני מוריה בר- גיל, מאמינה כי אני עונה על כל הדרישות הללו:
מהמעט שהספקתם "לטעום" ממני, יכולתם להבחין כי אני רהוטה ודומיננטית- דרך הביקור בקיימבריג', אני נמרצת ומשכנעת- כשמכרתי 3 חבילות תיור בפריז,יש לי עמדות מעוצבות, אבל אני גם פתוחה וסובלנית. אינני מתעסקת בתככים ומזימות, ענייני בהסברה- לטובתי, לטובתכם, לטובת כולנו...

אין בי ספק כי המקום ממנו באתי- קדומים שבשומרון, משפחתי שגדלה אותי על ברכי אהבת הארץ וגאוות המדינה, נסיוני מהמשלחות בהן לקחתי חלק מטעם משרד החוץ והשכלתי כמוסמכת בתקשורת ציבורית ופוליטית, מסייעים לי ויוסיפו לסייע לי בעתיד, בעולם ההסברה.


קולי קולכם.

בברכת שלום

מוריה.
הצביעו כאן למוריה בר-גיל


כתבה זו מגיעה מאתר... דוסילנד - זזים מהבית
http://www.dosiland.co.il/html

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.dosiland.co.il/html/modules.php?name=News&file=article&sid=104