דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

גילוי מרעיש: הבנים הדתיים לא יודעים להתחיל

רק בגיל עשרים וכבר נפל לה האסימון - בנים דתיים שהיו במסגרות דתיות כל החיים שלהם לא יודעים איך להתחיל. תגובה לטור התגובה ב-ynet של עדי ריש.

לא עברו יומיים מאז התפרסם טורו של י' על מר גורלו בתואר נטול בנות, וכבר מתפרסם ב-ynet טור תגובה מאת עדי ריש המגלה לנו את מה שכולנו כבר יודעים ממזמן. בטור קורע לב עדי חושפת כיצד גילתה שבנים דתיים פשוט לא יודעים להתחיל.

בכל שנה-שנתיים מתעורר שוב הפולמוס על הנזק שגורם כביכול החינוך הנפרד מגיל חטיבה עד אחרי צבא לבנים הדתיים. עיקר הטענה סובבת סביב נושא הרווקות המאוחרת שלטענת רבים נגרמת כתוצאה מהחינוך הנפרד היוצר סיטואציה בה המפגש הראשוני עם בני המין השני נוצר רק בגילאים מאוחרים באוניברסיטאות ובמכללות.

הטענה בטור התגובה של עדי שבנים דתיים לא יודעים להתחיל אינה מדוייקת, נכון יותר יהיה להגיד שבנים דתיים באופן כללי לא יודעים כיצד להתנהג עם בנות המין היפה. כלומר, בנות יקרות, אל תצפו ליותר מידי מהבנים הללו גם או במיוחד בשלבים מאוחרים יותר בקשר אם זה בשלב הטרום דייטים או בדייטים עצמם.

בנקודה זו יש לסייג, לומר ולהדגיש שלא כל הבנים שעברו במסלול הישיבתי כל חייהם לוקים בהפרעה החברתית הנ"ל, אך אלו שלא, בטלים ומבוטלים בשישים וחוץ מזה שהם כבר נשואים.

אם כן, אז מהו הפתרון?
כרגיל הפתרון נמצא לכם ממש מול העיניים – מסיבות לדתיים.

ייתכן וזו האוירה המשוחררת, המוזיקה או תחושת הערפול הכללית, אבל במסיבות לדתיים תמיד ובכל רגע נתון ישנו דתי שמתחיל עם דתיה ובוודאי יבקש את הטלפון/פייסבוק שלה עד סוף הלילה. יש שיגידו שכמות ה"התחלות" במסיבות לדתיים עולה אפילו על הכמות שבמסיבות לציבור החילוני.

כמידי יום העצמאות מתפרסמים בדוסילנד המסיבות השוות ביותר לדתיים. אם עדין לא יצא לכם להגיע ולחגוג במסיבה כזאת אז זה הזמן. הכנסו לאירועים המתפרסמים באתר וללוח האירועים, הרשמו לקבלת עדכונים ותהיו תמיד מעודכנים לגבי המסיבה הבאה.

נפגש במסיבות

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31