דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

כולנו שדכנים -כל אחת יכולה להיות שדכנית / חיים נבט

רוצה להיות שדכנית? ארגון "כולנו שדכנים" הופך כל אחד ואחת לשדכן לעת מצוא.

רוצה להיות שדכנית?

זה באמת לא קל לשדך שני אנשים יחד ולהביאם להקים בית בישראל. אי אפשר להצליח במצווה זאת לבד צריך כמובן לא מעט סייעתה דשמייא אבל הקב"ה דורש גם מאיתנו לעשות השתדלות, לא רק מהפנוי והפנויה עצמם הוא מבקש השתדלות, היום רואים בעיניים שהקב"ה מבקש מכולנו לסייע, מכולנו להיות שדכנים. 

ארגון "כולנו שדכנים" קם במיוחד במטרה זאת, כדי לסייע לך להיות שדכנית!

אתרי ההיכרויות פורחים וזאת בדיוק ההוכחה. למרות כל אתרי ההיכרויות השונים והאפשרויות עדיין לא קל למצוא ולהקים בית בישראל. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה גיל החתונות עולה, מספר הפנויים והפנויות בישראל גדל משנה לשנה ואיתו תסכולן של לא מעט אמהות.

אתר האינטרנט של ארגון 'כולנו שדכנים', רוצה לשנות את המצב ומאמין שבעזרתכם, כל אחד ואחת מכן. אפשר וצריך לשנות את המצב הזה. בעיית הפנויים והפנויות איננה בעיה שלהם בלבד, זאת בעיה של כולנו.

כולנו יחד, כל העוסקים במצווה זאת, ומסייע בשידוכים והיכרויות וכל מי שיכול ורוצה לעסוק בתחום הנפלא הזה ולהרבות שמחה בישראל מוזמן להצטרף ולקחת בו חלק מעשי ופעיל.

ייחודו של האתר הוא האפשרות שלכם לחפש עבור פנויים ופנויות שאתם מכירים, ולסייע להם למצוא את בני זוגם. בשונה מאתרי ההיכרויות האחרים ברשת, באתר "כולנו שדכנים" אתם יכולים להמליץ על פנוי או פנויה שאתם מכירים ולחפש עבורם התאמה, ולא רק המועמד עצמו וכך כל אחד יכול לחפש למכר שלו ולקרובי משפחתו בן זוג למטרת נישואין.

נתנאל עמרם, ממקימי האתר אומר כי "האתר הוקם כדי שתוכלו לסייע לחבריכם ולבני משפחתכם להקים בית בישראל", ומסביר: "כל אחד מאיתנו היום יכול להיות שדכן בכך שירשום באתר את מכריו הפנויים, ובמקביל יחפש עבורם בן זוג פוטנציאלי מהמאגר.

פעם ציונות היתה להקים "חומה ומגדל", ולהקים ישובים. גם היום צריכים להקים עוד ישובים אבל לפני שמקימים ישובים צריך קודם להקים בתים, משפחות. היום במדינת ישראל צריך לחזק את התא המשפחתי ולהתגייס לטובת הפו"פ וזאת חובה כללית על כולנו. מי להיות שדכן או שדכנית ומי לסייע ולדרבן את כל המוכשרים לכך לעסוק במצווה החשובה והנצרכת הזאת ולסייע להם.

אז בואו הצטרפו לארגון כולנו שדכנים, יש עוד הרבה דברים טובים לעשות למען עם ישראל אני בטוח, יש המון סיסמאות באוויר. אבל בואו נתחיל מדבר קטן אחד ונפלא, משהוא מעשי ואמיתי שקרוב אלינו, להקים בית קטן אחד, בית אחד בישראל. ומשם בע"ה נמשיך ביחד, נעשה ונצליח".

כתובת אתר כולנו שדכנים - www.kulanu4you.org

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31