דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

טדי אינטראקטיב משיקה אתר אינטרנט חדש

לאחר סיום חגיגות הקיץ והגמר הגדול של כוכב נולד 5 התפנו הבוקר "טדי הפקות" להשקת פרוייקט האינטררנט החדש TEDY.TV

הבוקר הכריזה טדי הפקות על השקת אתר בית חדש בשיתוף עם smile.media, במסגרתו מושקות מעל עשר תוכניות מקור, המופקות בשיתוף אמנים צעירים בתחילת דרכם לצד אמנים ישראליים מובילים.

"יותר משיש תוכן איכותי באינטרנט, יש אנשים איכותיים באינטרנט" מסר חנן מעין, מנכ"ל טדי אינטראקטיב. "אנחנו מאמינים בלטפח את האנשים האלה- לצמד הפקה מקצועים לכשרון וחן טבעיים. זה זן חדש של תוכן אינטרנטי שמשלב גולשים והפקה- ואנחנו מאוד מאמינים בו".

במסיבת העיתונאים הבוקר, סיפרה טמירה ירדני, הבעלים של טדי הפקות, כיצד פגשה לראשונה את צביקה הדר במועדון סנטנד-אפ קטן מאחורי מוסך בדרום תל-אביב. ירדני הובילה את צביקה הדר מהבמה הקטנה אל בית ציוני אמריקה ודרך הקומדי סטור אל הפריים טיים של ערוץ 2. לדברי טמירה ירדני וצביקה הדר, האינטרנט היום מאפשר בקלות רבה יותר להגיע אל הכשרונות הצעירים, וטדי אינטראקטיב באמצעות אתר האינטרנט יעשו את מה שצריך כדי לתמוך ביוצרים הצעירים, הנמרצים והחדשניים.

לטדי הפקות הסטוריה ארוכה בגילוי כשרונות. החל ממשה פרסטר בעלילות משה בעיר הגדולה ועד לכוכבים הנולדים לרקוד. באמצעות טדי TV, יוכלו יוצרים להעלות לרשת את יצירותיהם ולשתף את הגולשים בכשרונותיהם. כפי שהקומדי סטור בזמנו גילה כשרונות קומיים חדשים, האתר החדש, תחת הכותרת קומדי סטור 2007-2008 יעזור במציאת הדור החדש של הכשרונות. 

בנוסף באתר, אפליקציות של רשת חברתית המונהגת על ידי בכירי האומנים בישראל, אשר מתפעלים עמודים אישיים מעודכנים ומתקשרים עם הגולשים. ערוצי הוידאו באתר יכללו תכנים בתחום המוזיקה, ההומור, בידור, אנימציה, משחקים, אקסטרים ועוד. ערוץ מיוחד באתר, יופנה לאודישנים ויכלול הפקות אודישנים יזומות ואיכותיות להפקות השונות של טדי, של האתר ובטלוויזיה בכלל. 

האתר יפתח לגולשים החל מהערב בכתובת TEDY.TV

 

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31