דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

Fearless (הטור האחרון של פיט)

התאריך - ה29 ביולי 2007.
השעה - 01:48 לפנות בוקר. מוצ"ש.

ואני מעביר את המוצ"ש הזה באותו מקום שאני מעביר את כל המוצ"שים בתקופה האחרונה, עם שינוי אחד קטן. במקום להיות למעלה, עם חברים בבאר-קפה, אני ישן למטה במועדון, עם כאב ראש.
ובדיוק בשעה הזו הנייד מצלצל ומזכיר לי שהפסקה שלי הסתיימה וצריך לחזור לעבוד.
בעיניים מטושטשות אני מסתכל ימינה ושמאלה ואני מרגיש שמשהו השתנה, אני השתניתי, את כל תחושות הנצחון המשכרות של הזמן האחרון תופסת חרטה על כל דברים שעשיתי.
והכאב ראש הזה לעזאזל, שמאז התאונה לא עוזב אותי לרגע, אלא מזכיר לי כל שניה שבאמת יש לי ראש ושהוא פגוע ושכדאי שאני אראה רופא או משהו.
העולם כבר לא עומד מנגד להילחם בי, אלא מביט בי בעיניים עצובות, מובס, בשיקוף מושלם של תחושת התבוסה שלי והצער העמוק, והחרטה על האדם שהפכתי להיות מאז הפעם ההיא לפני שנתיים כמעט.
אבל עכשיו זה כבר לא משנה,גם אם יש לי תחושה שהנשמה שלי כבר הושחתה מעבר ליכולת לאהוב, לפחות אני מסוגל להרגיש חרטה, וללכת ולבקש סליחה מכל האנשים שעשיתי להם רע או שהרסתי את חייהם בדרך כזו או אחרת.
וסוף סוף, אני מבין את המשמעות של כח. של כח שבא עם תחושת השפלה, ועם חוסר רצון עז להשתמש בו. של כח שאדם שולט בו ולא כח ששולט באדם וסוף סוף אני כבר לא פוחד.
אי אפשר להילחם באדם חסר פחד, ואני מדבר על חסר פחד אמיתי, כי הוא פשוט לא יגיב, ואולי זה מה שאלוהים רצה ללמד אותי כל הזמן, ואולי בגלל זה נפלתי מהסוס שרכבתי עליו כל כך הרבה זמן.
אני מרגיש כאילו התעוררתי משינה ארוכה מאוד, וכל השנה וחצי האחרונות, מאז שהשתחררתי, היו חלום. או סיוט. או קצת משניהם, בכל אופן חייתי חיים של אחר, במקום לנסות לחיות את חיי שלי...
ב30 באוגוסט אני אעלה על מטוס שיקח אותי מכאן אבל הפעם אני יותר מוכן, ואני חמוש בנשק שלא הכרתי לפני כן. חמלה. לא כלפי ילדים או כלפי חלשים. אלא כלפי האויבים שלי.
ועכשיו אני סוף סוף מבין מה רוצים ממני, ולאן כל זה מוביל.
עכשיו אני מבין את השיעור הארוך בענווה שלמדתי, הכל התחבר ביחד.
איך כל פעם שניצחתי - בעצם הפסדתי חלק מעצמי, כל פעם שמישהו התחנן לפני - זה בעצם הייתי אני מתחנן בפני עצמי שלא לעשות את זה.
וסוף סוף, החיים הסודיים שלי יכולים להפסיק להיות סודיים ולצאת החוצה...
עכשיו גם אני חסר פחד.

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31