דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

מגיע לי הטוב ביותר!

לפני כחודש חבר טוב מהלימודים הציע לי מישהי. הכל היה ורוד מידי, בשיחת הטלפון הראשונה הבחורה זרמה ונשמעה בחורה טובה. השיחה היתה טובה ואפילו קבענו באותו יום להיפגש.

אז זהו, פה נכנס חוק מרפי, וגם פה כמו תמיד מרפי לא איכזב. הבחורה אמנם בעלת אופי טוב, אך יופיה החיצוני לא משך אותי.

במצבים מעין אלה של חוסר אונים, אני משתדל לפתור את ההתלבטויות שלי כמו שלמדתי בטלויזיה. ההבדל הוא, שבטלויזיה הזוכה יוצא עם מיליון שקלים חדשים וטקילין, ואילו אני בחיים יוצא עם בחורה אבל עם חור של מיליון בכיס…

בכל אופן, גם הפעם נעזרתי בחבר הטלפוני. פניתי להתייעצויות עם חבריי הטובים (זה מה שיש, אני בכל אופן חושב שמגיע לי חברים הרבה יותר טובים…). סיפרתי להם שמדובר בבחורה בעלת אופי מצויין אך היא לא מושכת אותי. ומאד קשה לי להתפשר כביכול ולצאת איתה.

לעולם לא אשכח את המשפט שאמר לי חבר טוב לפני כמה שנים: "אל תתפשר, מגיע לך את הבחורה הטובה ביותר!". משפט זה מהדהד בראשי בכל פעם שאני יוצא לדייט (אולי בגלל זה אני עדיין "פנוי להובלה").

אני באמת מאמין שחברי צדק, אין שום סיבה שבגיל 22 אתפשר ואצא עם מישהי שאני לא באמת רוצה. במידה ובגיל 30 אהיה עדיין רווק, אני אתפשר, עד אז מגיע לי הטוב ביותר!

יש לי חבר שיוצא עם בנות ובמחילה מכבודם (בכל מקרה הן לא יבינו את המשפט) ממש טיפשות, ולא רק זה, אלה הם גרות במרחק נסיעה גדול מהבית שלו. הסברתי לו שבשביל סובארו לא נוסעים לעיר רחוקה, כי סובארו יש גם ליד הבית. אבל בשביל מרצדס שווה לנסוע גם למקומות רחוקים… (אני מקווה שהוא הבין המשל והנמשל הנושא והנשוא).

אני באמת מאמין שמגיעה לי הבחורה הטובה ביותר (היא גם תקבל את הבחור הטוב ביותר…) ואין לי כרגע שום סיבה להתפשר על בחורה אחרת ! (כמו שאמרתי, כלל זה תקף עד גיל 30…).

נ.ב. מהטורים האחרונים שלי אולי עולה כי לכאורה כל החברים שלי יוצאים עם בנות, ורק אני ה"פנוי להובלה" היחיד בחבורה. אז זהו שכן… אני פשוט מחכה לבחורה על הפוני הלבן.הערות הצעות מגונות ופינוקים אפשר לשלוח ל:
panuy_le_ovalut@walla.com

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31