דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

מה נשים באמת רוצות? / פנוי להובלה

רק אמרתי בקול את הכותרת של המאמר המלומד הזה וכבר הבחורה שלידי אמרה "XXX וכסף!". עניתי לה שכבחור דתי אני לא יכול לספק את הבקשה הראשונה לפני החתונה, ובקשר לדבר השני אני "עובד על זה" כרגע …

חברי לספסל הלימודים (תמיד רציתי להגיד את זה…) הגיע השבוע לכיתה מבסוט ושמח, כששאלתי אותו לפשר העניין ענה הבחור כי הוא יוצא עם מישהי זה כמה ימים. הופתעתי, איך זה הגיוני שהוא עקף אותי בעלייה… האמנם אני, ה"פנוי להובלה", אחרון בכל הפקולטה?!

בכל אופן, כמו תמיד הזמנתי אותו לכוס קפה על חשבונו בקפיטריה השכונתית שבאוניברסיטה.
מטרת הפגישה : הסבר מפורט איך קיבינימט הוא הצליח להשיג בחורה לפניי…
לאחר כמה דקות של שכנועים אך בעיקר לחץ פיזי מתון סיפק לי חברי את הסיפור כדלקמן: היה זה יום שישי האחרון, חברי ניכנס לסניף חנות בגדים יוקרתית (אני לא אעשה לה פרסומת פה ואכתוב את שמה, רק אגיד שהיא על שם עריץ מקובה). חברי בחר בגדים בסכום נאה ולאחר ששילם את החשבון הלך מבסוט ושמח מהקניה החדשה. לפתע המוכרת ניגשה אליו נגעה קלות בכתפו (מוצג מספר 1: הבחורה לא שומרת נגיעה) וביקשה את החשבונית חזרה. להפתעתו הרבה, החזירה הבחורה את החשבונית עם מספר הטלפון המיוחל שלה.

מבסוט וקורן, ישב מולי מאושר שסוף סוף יש לו בחורה שבאמת רוצה אותו. אך אני לאחר ניסיון חיים ארוך (ובעיקר כואב) עם בנות המין השני (והיפה) התחלתי לחשוד בכשירות המהלך והסברתי לו בעדינות שלפי דעתי היא לא ניגשה אליו בגלל העיניים החומות היפות שלו…

לפי דעתי הבחורה הסתנוורה מהקניה הגדולה והמרשימה של הבחור, וראתה את חברי כמנייה בטוחה אשר עוד תעלה את ערכה בעתיד (הקיצר – הבחורה רוצה כסף !).

מה בחורות באמת רוצות ?
"איפה הן הבחורות ההן עם הקוקו והסרפן…"
האם הן מחכות לבחור על הסוס הלבן? או שמא בחור עם וולבו לבנה תספיק?
הערות הצעות מגונות ופינוקים אפשר לשלוח ל:
panuy_le_ovalut@walla.com

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31