דוסילנד - זזים מהבית
 • ראשי
 • לוח אירועים

לג בעומר / מועצת החכמות

הפעם, תקראו לזה "טור קצר" אנחנו יותר מדי עמוסות בלימודי השכלה על תיכונית. נא לשוב בעוד שלוש שנים. עם כמה שיפוצים אם אפשר - קחו ת'זמן להועיל עם עצמכם קצת..שרירים, תסרוקת, עוד קצת דיאודורנט והכל יהיה בסדר.

נחזור לענייננו...

ל"ג בעומר בפתח ויחד איתו הגיעו התהיות של איפה בא לנו להיצלות יותר – בחתונה דוסית/ יחד עם חברים חילונים מהאוניברסיטה/ עם עצמנו/ עם זרים/ עם "חברות" דוסיות מבר אילן/ או יחד עם הסדרניקים וכו'.
כנראה שבסוף בכלל נלך לפו"פ... (למרות שאנחנו לא ממש בטווח הגילאים המפורסם)
פשוט ככה נהיה בטוחות שכל פעם שבחור בוהה בנו זה לא שהוא "באמצע תהייה פילוסופית" אלא הוא באמת בוהה.

נורת אזהרה עלתה בראשנו כשהחברה מבר אילן ביקשה מדיווה: אל תהיו מטורפות מדי, שאר הבנות במדורה יהיו יותר נורמליות. "רק בנות?" שאלנו בזעזוע והיא גיחכה: "לא, עם הבעלים שלהן". אה יופי. נהדר. למה לא הלכנו לבר אילן מלכתחילה...

ואם כבר בבר-אילן עסקינן, על אלה שלנו עבר מקרה מזעזע של שבת כלה, עם שתי הריוניות מתקדמות שכרעו ללדת אוטוטו בסלון, ודיברו להנאתן 24 שעות על תינוקות וכו'. היא כמובן יכלה לחייך ולגחך לעצמה על דוס המחמד הפרטי שלה, שלא מדמיין לעצמו עד כמה רחוק היום שבו היא עצמה תסכים להקים דור המשך (למרות שכנראה הוא נחשב סוג של זקן... שיעור ה' אתם יודעים...)

בקיצוניות השנייה, מאמי פגשה עלם חמודות ולא קלטה שהוא הוא הבליינדייט, עד שהוא הבהיר שהוא הבחור, רק שכיפה כבר אין לו במלאי כמה זמן...
כמובן שבסוף הדייט בעודם נפרדים, שנייה לפני שהוא חוזר בטרמפים אל מעבר לקו הירוק (גם את זה היה צריך להבהיר לפני הבליינד – יו שדכנים יקרים...) בחינניות הגיח מאי שם הבליינדייט הקודם שבמקרה למד יחד איתו בבי"ס. כל כך כיף שאפשר למות.
עד לפני כה מעט זמן יכלנו לעשות הליכות אנונימיות ברחוב הדייטים הירושלמים ולפתע הם תוקפים מכל עבר... ובכלל, החוקיות הזו של אירועים שגוררים אחד את השני כבר לא נורמלית בכלל. בשנייה שיש דייט אחד – 5 מעוניינים צפים לפתע אחרי חודשי חוסר עניין??
אחת מתחתנת אז כל שאר המכרות שלה מחליטות שגם להן בא? לא מובן בכלל האלוהים הזה. בטח נהנה לו שם בשמיים מכל רגע...

וכמה תהיות ענייניות לסיום:
 • זה כל כך הרבה לבקש שמי שרוצה "לשאת אותנו", ינגן לנו את "ממעמקים" מתחת לחלון או לפחות שיר של queen? וכן, אין ספק שאם יש לו גיטרה – נואיל לקבל ממנו טבעת, ללא הבדלי גזע, דת וגיל...
 • כששואלים אותנו בכניסה לקניון: נשק יש? זה לעניין שקליאו תענה שאנחנו פצצות?
 • זה נכון שהרמב"ם אמר שאסור לנשים לצאת מהבית יותר מפעם בחודש?
 • זה נכון שבישיבות הסדר אומרים להם איך צריך להתנהג בדייט? (זה לא ברור מאליו שלנטוש בחורה בתחנה נטושה באישון לילה זה לא לגיטימי?!)

 •  
  <
  אוקטובר 2021
  >
  ראשנשלרבחמשישב

  12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31