דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

מועצת החכמות – הטור הראשון

מועצת החכמות – הטור הראשון. והפעם – מאוד מאוד שטחי


אזהרה: מי שלא אוהב לצחוק על החיים שלא יקרא את הטור. תעשו לנו ולכם טובה. אין לנו כוח לאנשים טיפשים. תודה והמשך יום נעים.

אז ככה. היה הייתה פעם ממלכה אפלה ורחוקה עד מאוד. החיים בממלכה היו קשים ומייאשים, מנת חלקם של הנתינים הייתה עבודה קשה ומעט מאוד שמחה בחייהם. ואז בשנה אחת (עפ"י ג'ורג' אורוול זו אותה השנה בה היינו אמורים להיות חייזרים או משהו...) פתאום גורל הממלכה השתנה כרעם ביום בהיר. ארבע נסיכות (אחת מהן מאומצת אבל אהובה ככולן) נולדו, והפיצו אור, שמחה ואהבה בתושבים. לא עוד שממה ועצבות אלא שירה, אושר וצחוק מילאו את עולמם של התושבים. את ילדותן הן העבירו בנחת ובהגנה מתמדת כעגבניות שזופות.

יום אחד, הבינו הנסיכות את האמת הבלתי נמנעת. הן גרות בממלכה אפלה ורחוקה עד מאוד.
"מה זה?" הטעימה קליאו.
"למה מה קרה?" המשיכה מאמי.
"אין מצב" הוסיפה דיווה. "אנחנו, כאן, לא נשארות אפילו עוד שנייה אחת. יאללה זזנו. ביייי"

המאמי החליטה, שילבה זרועות עם 3 הנסיכות ובלי יותר מדי רגשות חרטה, הן פסעו אל עיר הקודש. חכמות, יפות, מוכשרות, מצחיקות – מי לא ייפול בקסמן?! הבטיחו להן אלפי נסיכים, מאות נשפים ובעיקר הרבה מאוד חופש לגרום לשיברונות לב.
אתם בטח תגידו – "אז הבטיחו. מה, הן טיפשות עד כדי כך שהאמינו??"
ובכן ידידיי, טיפשות - לא. תמימות – לא. להיפך, הציניות והשנינות היו מנת חלקן של ה -4. אלא הייתה זו האמונה. אותה אמונה שאקשן אפשר גם ליצור ולא רק למצוא. האמונה גרמה להן להתיפייף פעם בשבוע, גם לא לכבוד דייט, היא זו ששכנעה אותן לפרוק את מטלטליהן המלכותיים בעיר הקודש.

כל זה היה הקדמה (ארוכה מעט אבל למי אכפת הטור הזה – שלנו. כמו א"י נניח, חלק מהנסיכות יסכימו וחלקן לא) לטור החדש דנדש שאנו משיקות כאן ועכשיו.

Anyway קבלו בהיכרות: על הפלטפורמות, עם מעט מאוד גובה לעומת השנינות והקטלניות שלה, נמצאת אלה, שכשמה כן היא. אבל חבובים – נא לא לגעת. כמאמר הכתוב: שברת שילמת.

donkey עירונית (זה מ'שרק') אי אפשר לפספס, מתחת רעמת תלתלים אימתנית, צינית בטירוף, לא שותקת לשניה, יוזמת הטור וחביבת הקהל קבלו אותה: מאמי!

השלגיה המודרנית שלנו, חכמה, כנה עד כאב, לא מפחדת מאף-אחד, וקשוחה עם אופנוע. הבנים נופלים לצערם ברשתה: קליאופטרה (וזה בא עם האף...) או בקיצור: קליאו.

רחוק על הגלובס, עם מוח של אינשטיין, מטורפת עם תעודות, רזה ואקזוטית אין ספק שביום מן הימים היא תשתלט על העולם. בתופים ובמחולות: דיווה!

אז אלו הן אנחנו: דיווה, מאמי, קליאו ואלה. כל אחת חכמה בדרכה שלה, וביחד אין ספק שאנחנו מועצת החכמות. כשיתחשק לנו נספר לכם, הקוראים מדלת העם, על מהלך חיינו כאן בעיר הגדולה. עכשיו אנחנו קצת על הקרשים אבל בשנייה שנתאושש מכמה דייטים זוועתיים במיוחד נשוב אליכם בשמחה. תגיבו בכיף, נשמח לשלוף ציפורניים.

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31