דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

הכרויות: דייט ראשון / מאת: פנוי להובלה


יש בציבור הדתי עניין שנקרא "אחוות לוחמים" או "אחוות לוחצים". כל דתי שמתחתן בגיל 21 מרשה לעצמו להתחיל "לדאוג" לכל החברים "הזקנים" שלו.בתחילת השבוע מתקשר אליי חבר, "חבר" – שלום שלום...
בהתחלה לא הבנתי למה הוא התקשר, אבל אז הוא שאל אותי "מה הסטטוס שלך?"
– ישר הבנתי... ועניתי "פנוי להובלות".
מרגע זה ואילך, התחיל סבב טלפונים, בירורים, המלצות וסופו – במספר. "בחורה יפה, אבא שלה יושב טוב" – הוא אמר לי.
התקשרתי לבחורה, הכל סיפרו לי עליה חוץ מהעובדה שהיא כבר לקראת סוף התואר והיא לומדת בטכניון – פיזיקה! ואני – חייל לקראת שחרור שחושב על השלמת בגרויות.
דיברנו בטלפון, וקבענו שאני אקח אותה מהבית בשעה 20:30, בעיה אחת היתה לי – הבחורה מבת ים, ולי – אין מושג בבת-ים.
למזלי המפקד שלי יליד בת-ים, ישבתי איתו, וכמו במבצע צבאי – הוא צילם לי מפות, סימן רחובות, ואת הבית שלה – סימן כמטרה – באיקס.
שעה לפני תחילת "המבצע" יצאתי לדרך, אין לי מושג איך אבל הגעתי למקום 10 דקות לפני הזמן. כיביתי את המנוע, הורדתי את המושב, סגרתי חלונות והחלטתי לתפוס כמה דקות רגיעה.
התקשרתי אליה, אמרתי לה שאני מתחת לבית שלה, היא אמרה שהיא יורדת.
הבחורה ירדה, ירדתי מהאוטו וכמו ג'נטלמן אמיתי פתחתי לה את הדלת, היא קצת היתה המומה מהמחווה. סיפרתי לה שעשיתי בירור באינטרנט ויש בית קפה נחמד במרכז העיר, החלטנו לנסוע. הגענו למקום, מצאנו את בית הקפה, הזמנו שוקו שהתברר בסוף כסמיך כמו המעדן הנוסטלגי – "דני".
דיברנו די הרבה, הזמנו חשבון, היא באה להוציא את הארנק אך אני הודעתי לה "כי על פי הכללים אני משלם". כמובן שהיא לא התנגדה.
נסענו לבית שלה, הגענו לבית, כיביתי את המנוע והרדיו, ואז הגיע הרגע – כיצד לסיים את הדייט? שנינו ישבנו בשקט באוטו, מחכים שהשני ידבר... כיצד מסיימים דייט?
אחרי כמה שניות, הבנתי שהשעה מאוחרת ואני חייב לשים קץ לדייט הזה, אמרתי לה שמאוד נהנתי, היא ענתה שגם היא, אמרתי לה שאני אדבר איתה מחר. היא ירדה מהאוטו, איתה ירדה לי אבן גדולה מהגב, חזרתי הביתה שמח וטוב לב. עוד דייט כושל עבר, ואני עובר למטרה הבאה – למצוא את המאושרת הבאה.

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31