דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

הכרויות: המסיכה של הדייטים /חוה שיר

המסיכה של הדייטים/ חוה שיר

אחרי שחזרתי והכחשתי לעצמי שבכיתה י' הלכתי ל"מסיכה" עם ג'ים קרי הירוק, חובקת (בלי לגעת) את החבר הראשון שלי, החלטתי בפסח הזה לסגור מעגל וללכת ל"מסיכה חוזרת".

וכיוון שאני עכשיו לבד, חבקתי הפעם את אחיי הקטנים והלכנו יחד לסרט.

כאשר יגורתי... הסרט הלך ונהיה טיפשי מרגע לרגע ואני חזרתי והכחשתי לעצמי שראיתי פעם את הסרט הראשון . אח"כ כשהבנתי שאני והם לבד באולם , כמו כל מתנחלת טובה חיפשתי מיד תירוץ אידיאולוגי שיאפשר לי להמשיך לשבת על הכיסא המרופד ומצאתי שמסיכות זה בכלל עניין של גדולים.
אנחנו יודעים הכי טוב איך ומתי לחבוש אותן כך שלא יזהו מה מסתתר מאחוריהן.
יש מסיכה של עבודה, יש של משפחה וכמובן, השמישה מכולן, המסיכה של הדייטים . מסיכה שמתלבשת באופן טבעי, מבלי שנרגיש, בדיוק באותו רגע בו אוספים אותנו למטה... ורק אם הדייט יהיה מוצלח במיוחד ויהיו עוד כמה פגישות אחריו, רק אז לאט לאט היא תוסר ופרצופינו האמיתי והיפה יתגלה. כן, כך סיפרו לי חבריי הנשואים.

אחרי שיישבתי את הסוגיה האידיאולוגית, והתמתחתי על הכסא המרופד הופתעתי לגלות שכשהשחקנית טריילור הול נכנסה להריון מהלילה בו שכבה עם איש המסיכה היא הקיאה בועות סבון, איזה רעיון גאוני. איך לא חשבנו על זה קודם. אם הריון זה אחד הדברים היותר קסומים שיש אז למה לנו להקיא נוזל דביק, סמיך ומגעיל? למה לא להקיא בועות סבון שיפרחו באוויר ויתפוצצו רק אחרי שנתפעל מיופיים?

כן, גם בסרטים טיפשיים, כמו בדייטים כאלה, יש לפעמים רגעים מוצלחים וגם הם מתפוצצים באוויר מיד אחרי שנראה לנו שהיה פה רגע מוצלח ....

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31