דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

כתבות: סטנדאפ בפורים: פתרון יעיל לדוס המצוי או רעיון אינו רצוי?

מאת: נגה רפפורט
סטנדאפ בפורים: פתרון יעיל לדוס המצוי או רעיון אינו רצוי?
אני בחיים שלי לא הולכת לסטנד אפ בפורים.
אבל יותר מדי אנשים ראו אותי מסתובבת על הבמה ומצלמת מכדי שאני אכחיש שהייתי ביום ההוא,
במקום ההוא,
בגן הפיקוס.
אם ניתן לסכם את אותו ערב במשפט אחד, ישראל קטורזה היה ע-נ-ק (רק בשביל הסקופ: הוא עלה לבמה עם 40 מעלות חום!), שלום אסייג היה מעולה ושלישיית "מה קשור" הצחיקו בעיקר את עצמם.
את נויה ואת יאיר אורבך אפילו לא הספקתי לראות מכיון שהייתי עסוקה עם עוד מאות בני ישראל בניסיון להשתחל אל תוך האולם בעודי בחיים (כן כן, אני רואה הנהונים לאות הסכמה...) והדוס מחמד- צביקה דויטש נעלם מעיני הקהל כיון שהוא היה איתי, מאחורי הקלעים:).

כששאלתי את צביקה מדוע הוא אינו עולה לבמה, שהרי נאמר בכל כלי הפרסום שהוא אמור להנחות את הערב, הוא טען כי אין לו מה להגיד לאומה, כך שהוא מעדיף פשוט לשתוק. הוא מעדיף שיזמינו אותו לערבי פאנל, בהם הוא יוכל ליצוק יותר תוכן מאשר מנחה, שבסופו של יום, פשוט הביא קהל נשי ותו לא.

ואכן כך, רונית, ציפי, טל, שמרית ועוד רבות מבנות הקבל הודו כי באו לראות את זיו פניו של דויטש, שהסכים במבוכה לכל תמונה שנתבקש הוא להצטלם. כל פעם בחיוך מבויש, ביד מחבקת, תוך שהוא מסתכל לעברי בתקווה שאני אגאל אותו מייסוריו... בסוף הערב ערכתי עמו ראיון קצר, שתוכלו לקרוא בעיתון אגודת הסטודנטים של בר אילן שייצא בתחילת חודש אפריל, וכן, הוא נשאר בקשר עם יעל בן דוב מהשגריר, אבל קשר ידידותי בלבד. הבנים שהגיעו זעמו ברובם על הארגון הכושל ועל בעיות בסאונד שגרמו לרוב הבדיחות להגיע באיחור קל אל הצופים הרחוקים, ויוסי אף ציין כי " מהבית הייתי רואה יותר טוב" ובינינו, גם משלם פחות. פורים הבא, חבר'ה, לא תראו אותי מתרוצצת על הבמה, גם לא בשביל צביקוש, ( כן כן , נפתחנו) אין ספק שהוא חומד, אך חומד הגובל בחנון המעדיף את המעבדה הכימית על פני אור הזרקורים המסנוור.

בסופו של הערב, או יותר נכון תחילתו של הבוקר למחרת, נפרדתי מצביקה בידיעה שבמוצ"ש יהיה יותר טוב, כי במוצ"ש הלכתי לגני התערוכה.אני יודעת שזה לא קשור לענייננו כעת, אך אני חייבת לציין (אמנם בחוסר אובייקטיביות משווע) שממש נהניתי מכל רגע (אולי גם בזכות כמות אלכוהול בלתי סבירה ששתיתי),אבל מה שבטוח זה ש -1500 איש בטח לא טועים.

ולסיום, נקודה למחשבה:
למי ששם לב, הסתובבה שם, בגני התערוכה, חבורת בנות ממכללת אורות, שעשו סרט העוסק בבילויים של הדוסים הצעירים. הן ראיינו את המחופשים והמארגנים (כולל אותי כמובן) על האבסורד שבמסיבות דיסקו לדתיים, ולאחר מכן נכנסו למסיבה והמשיכו לצלם את הרוקדים והשיכורים. ולי יש רק דבר אחד להגיד לכן דוסיות מתוקות שלי. מי יותר פתטי, אנחנו, שהולכים בגלוי למסיבות בהן אנו לא מתביישים בדת שלנו, או אתן, שמתחפשות לבנות מכללה במגמת קולנוע כדי להיכנס למסיבות שלנו בחינם??? תחשבו על זה.
פורים שמח.

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31