דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

הכרויות: איך לנהל שיחת טלפון ראשונה עם בחור/ עינב כהן

עינב כהן נותן את המענה הגברי לכתבתה של ליאת "מה נשים רוצות"
את התגובה שלכן, תוכלו לכתוב בתחתית העמוד בהערות למאמר.

כתבה 2 בסדרה...


לאחר שקראתי את המאמר של ליאת המלמד את הגברים להיות חזקים/ דייקניים/ספונטניים וכו' ראיתי לנכון ללמד אתכן בנות המין היפה והדתי איך מתנהגת היום בחורה בשיחת טלפון ראשונה שנת 2005.
לפי דעתי דתיות ארצנו אינן יודעות מספיק כיצד מקיימים קשר התחלתי זוגי, ובזה הן לוקות מכמה סיבות וביניהן ההתערבבות הבלתי פוסקת בביצה הדתית, שוב אותם הגברים, שוב אותו הסגנון. הייתי ממליץ להם לצאת לעיתים עם איזה חילוני אוכל טרפות ע"מ לפגוש סגנון מעט אחר (ולא אמרתי שיכנסו איתו למיטה בפגישה ראשונה חלילה).
נתחיל משיחת הטלפון הראשונה שאופיינית לרבות מדתיות ארצנו. אתן דוגמאות של "אל תעשו" ע"מ שתלמדו:
1. הבחורה הלחוצה- כבר אחרי שיחה של דקה היא תגיד לך "אתה נשמע לא רציני", "מה יצאת גם עם חילוניות אפילו שהן לא שמרו שבת? איך חשבת להתחתן איתן?", "אני מחפשת מישהו רק לחתונה, וזה יכול לקרות גם אחרי 3 חודשים", "אתה יודע יש לי חברה שהבחור שהיא יצאה איתו הציע לה נישואין אחרי שלושה ימים, והם חיים היום מה זה בכיף..", בנות! המשפטים האלה דוחים אותנו, שלא לומר מגעילים! זה בדיוק כמו שאשאל אותך אחרי דקה מה מידת החזייה שלך. הדיבורים על חתונה עוד לפני שראית תדייט שלך ולפני שיצאת איתו לפחות חודש הם מגוחכים, פטאתיים, ומראה על כך שאתן לחוצות! ובחורה לחוצה היא כנראה בחורה לא מבוקשת, כך שכבר אני חושב פעמיים.
2.הבחורה בעלת הדעות הקדומות- עוד מחלה אופיינית לבנות המין הדתי. אני בן 25 ונשאלתי לא פעם ע"י בחורות אחרי דקה שיחה: "היכן הייתי בצבא?" בנות, תתעוררו!! הצבא שלי היה לפני 5 שנים! מה מעניין אתכן היום איפה הייתי ומה עשיתי? אתן אומרות זה מעיד על הגבריות שלי? אני מכיר קצינים אנסים ואפילו קצין בכיר אחד שקנה סמים מהחיזבאאלה, אז די תמשיכו הלאה ואל תטרידו אותי.
3.הבחורה המעורבבת- כמו שאמרתי בהתחלה, הוקמה בשנים האחרונות ביצה דתית שכולם יוצאים בה עם כולן, ושיחות הטלפון ההתחלתיות נשמעות כך: "וואו, אתה מכפר סבא? יצאתי עם שמשון , דוד, מנשה , איזה מקסימים הם , הכרתי אותם במסיבות של ינון ושלומי, אתה מכיר אותם?", "יש לי מלא ידידים מכפר סבא, מקודם דברתי בטלפון עם שישה בשיחת ועידה, יותר מאוחר אני קופצת לאריאל פרקש, גם הוא ידיד מה זה טוב שלי"
בנות! ממש לא מעניין אותי מידידים שלכן, זה לא מגניב אותי, ולא מושך אותי! אולי אתן חושבות שככה אני חושב שאתן שוות, אבל זה אומר לי שאתן חלק מבריכה מסריחה.
ועכשיו אומר לכן איך כן צריך להתנהג. אומר את זה בקיצור הפעם כי בד"כ בשביל כתבות שלי משלמים כסף.
נתחיל מזה שתהייו יותר קלילות, די עם הכבדות, תצחקו, תספרו בדיחות, תסתלבטו קצת, תתנו מחמאות (כן, לא רק אנו צריכים לתת לכן), בשיחות פילוסופיות אל תביעו דעה על משהו שאתן לא מבינות- זה נשמע לרוב מטומטם, לומר "אני לא מבינה בזה" זה לא בושה ומראה על חוזק, תתלהבו מהגבר החדש, אבל לא יתר על המידה שלא תראו נואשות. וזהו לעת עתה. בהצלחה.
עינב כהן

 
<
אוקטובר 2021
>
ראשנשלרבחמשישב

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31