דוסילנד - זזים מהבית
  • ראשי
  • לוח אירועים

הופעות: מתוך אתר אגודת הסטודנטים של בר-אילן!

יום הסטודנט 2004 בבר-אילן

ב-24/5 יתקיים בבר-אילן יום הסטודנט כמו שלא ראינו זמן רב. למה לדבר הרבה ? אפשר לומר בצורה הכי פשוטה, שהמופע הכי גדול של השנה מגיע אלינו...משינה !!!

אבל זה לא כל מה שהולך להיות השנה, אז בואו נעבור על הכל כדי לא לשכוח אף אחד.
יום הסטודנט יתחיל בשעה 18:00. נחמם מנועים עם הופעה של קורין אלאל. היצירה המוסיקלית של קורין אלאל נעה בין המוכר והפחות מוכר, המורכב והפשוט, השייך לעבר והעתידני לזמנו. עם קולה ודרך שירתה המיוחדים היא אף פעם לא ניסתה להיות "סתם נחמדה", ובדרך כלל ניסתה, והצליחה, להגיד משהו.

התחלתם להיכנס לאוירה? עוד לא? אז למה שלא תיכנסו לאוירה עם הופעה של דנה ברגר?
ברגר מגישה הופעה בשירה מלאת הבעה, וכשקוטנר מכנה אותך "אחת ההבטחות הגדולות ברוק הישראלי" פשוט קשה להתווכח...

הגיע הזמן לסגור את הבסטה ? ממש ממש לא... לפני שנגיע לשיא הערב, נהנה מהמופע של ערן צור. צור, אחד היוצרים המקוריים ביותר בארץ לא מפסיק להתחדש, לכתוב, להפיק, להקליט ובעיקר להופיע כל הזמן, ללא מנוחה וללא הפסקה. רק תנו לו הזדמנות, ולא משנה מה גודל המקום וכמות הקהל, והוא יהיה על הבמה, נותן את עצמו עד הסוף.

חשבתם שזה הכל ? עוד קצת...
אחת הלהקות המקפיצות ביותר השנה היא ללא ספק להקת הדורבנים. אז למה שלא יבואו גם הם לבר-אילן ?
הדורבנים הוא הרכב רוק-פופ קופצני, שפועל מסוף שנות ה-90. שירה הראשון, "שוב הדיסקו כאן", רכב על גל הרטרו, והופק על ידי אפרים שמיר. הסינגל נכלל באוסף רוקנ'רול שהוציאה חברת הד ארצי ב-1999, וזכה לאהדה מצד תחנות הרדיו. בשנת 2003 הוציאה הלהקה את אלבום הבכורה המצליח שלה, קובי. ההופעה של הדורבנים תהיה רק הקצפת לפני הדובדבן האמיתי של הערב:

משינה !!!
להקת הפופ-רוק הישראלית הגדולה מכולן. הלהקה שהושפעה מסוגי מוסיקה שונים ומגוונים, יצרה גם צליל מאוד מקורי ומאוד מאוד ישראלי. מופע האיחוד לרגל סיבוב ההופעות זכה להצלחה חסרת תקדים עוד בטרם החל: 40 אלף כרטיסים נמכרו מראש.

אחרי כל-כך הרבה הפתעות, יש סיבה לא לבוא ???
אנחנו מחכים לכם,

מדור תרבות - אגודת הסטודנטים

הכתבה באתר אגודת הסטודנטים

הערה: הכניסה לאורחים בתשלום - עלות כרטיס ¤50,
מכירה מוקדמת במשרדי אגודת הסטודנטים.

 
<
אפריל 2018
>
ראשנשלרבחמשישב

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930